آموزش گوگل ادوردز

آموزش گوگل ادوردز

آموزش گوگل ادوردز

آموزش گوگل ادوردز

آموزش گوگل ادوردز - تبلیغات در گوگل

  • ۰
  • ۰

افزایش فروش آنلاین هدف اصلی بسیاری از کسب و کار ها، چه کوچک و چه بزرگ، است. اینکه شما یک کسب و کار کوچک خانوادگی داشته باشید و یا برای یک فروشگاه اینترنتی بزرگ مثل آمازون کار کنید، در هر صورت افزایش فروش آنلاین، ممکن است مثل بازی بولینگ در ابتدا آسان تر از آنچه که هست به نظر برسد.

خوشبختانه راه های بسیاری برای افزایش فروش آنلاین وجود دارد، که بسیاری از آن ها را می توانید فورا پیاده سازی کنید. برخی از استراتژی هایی که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد خاص تر و برخی دیگر کلی تر هستند. در این مقاله ما به 25 استراتژی افزایش فروش خواهیم پرداخت. اینکه شما در کسب و کار خود کالایی به فروش برسانید یا خدمتی ارائه دهید، در هر صورت می توانید از این 25 تکنیک برای افزایش فروش خود استفاده کنید.

استراتژی هایی برای افزایش فروش آنلاین

1. در متون تبلیغاتی خود صادق باشید

این مورد کاملا واضح به نظر می رسد اما هنوز هستند وبسایت هایی که در تبلیغات خود وعده هایی می دهند که توان اجرای آن ها را ندارند. داشتن صداقت در متون تبلیغاتی نه تنها برای وجه و اعتبار کاری شما الزامی است بلکه باعث جلب اعتماد مردم به برند شما می شود. بنابراین در متون تبلیغاتی خود، از صفحه اصلی سایت گرفته تا کمپین های تبلیغاتی ایمیلی، صادق، رو راست و صمیمی باشید.

شما اجازه نمی دهید که کودکتان سیگار بکشد. خوردن گوشت نیز مانند استعمال سیگار، خطر ابتلا به بیماری های قلبی و سرطان را افزایش می دهد.

سازمان استانداردهای تبلیغاتی انگلیس در سال 2013، این تبلیغ سازمان حمایت از حقوق حیوانات (PETA) را به خاطر ادعا های اثبات نشده از بیلبوردها حذف کرد.
این اصل همچنین در نحوه معرفی خود به عنوان یک کسب و کار نیز باید رعایت شود. آیا تا کنون با وبسایتی روبرو شده اید که مشخصا توسط یک یا دو نفر اداره می‌شود اما مطالبی که درباره معرفی شرکت نوشته شده بیشتر مناسب یک شرکت سرمایه گذاری چند ملیتی است؟ چنین رویکردی نه تنها شما را نابخرد جلوه می دهد بلکه به اعتبار برند شما هم آسیب می زند. اگر شما یک شرکت کوچک هستید، به آن افتخار کنید و صادقانه در مورد آن صحبت کنید؛ بسیاری از مصرف کنندگان دارند به سمت کسب و کار های کوچک تر کشیده می شوند، چون آن ها خدمات شخصی تری ارائه می دهند. سعی نکنید چیزی باشید که نیستید.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله 7 فرمول برای نوشتن سطر اول متن تبلیغات گوگل را مطالعه کنید.

2. با استفاده از افزونه ها، کلیک های بیشتری برای تبلیغات خود بگیرید

اگر شما به صورت آنلاین کالایی را به فروش می رسانید و تبلیغ در گوگل یکی از ابزارهای اصلی شما برای افزایش فروش است، پس شکی نیست که باید از افزونه ها استفاده کنید، این ویژگی به شما اجازه می دهد تا تبلیغ خود را بزرگتر کنید که نتیجتا فضای بیشتری برای دریافت کلیک خواهد داشت و هیچ هزینه ی اضافه ای را به شما تحمیل نمی کند!

فوق العاده است نه؟

افزونه های تبلیغات در گوگلدر مثال بالا، لینک هایی که به انتهای تبلیغ اضافه شده است، برای افرادی که به دنبال خدمات تبلیغات گوگل هستند، مفید هستند و مربوط به صفحات مختلف جی ادز هستند که احتمال کلیک کاربر جستجوکننده بر روی تبلیغ را افزایش می‌دهد. این کار باعث می شود تا مشتریان بالقوه سریع تر به محصول مورد نظر خود دست یابند. (و در نتیجه به جای سایت رقیب وارد سایت شما می شوند.)

3. دیدگاه افرادی که از خدمات و یا کالای شما رضایت داشتند و به شما اعتماد دارند را به نمایش بگذارید

در فضای رسانه های اجتماعی امروز، نظرات مشتریان بسیار حائز اهمیت است. خوشبختانه، این بدان معنی است که مشتریان راضی شما می توانند یکی از ارزشمندترین سلاح های شما در میدان رقابت باشند.

رضایت مشتریان

مشتریان راضی از خدمات و کالا های شما، بسیار موثرتر از بهترین متن تبلیغاتی عمل می‌کنند. پس یادتان نرود که نظرات مشتریان راضی خود، که از کار و برند شما تعریف کرده اند، را در سایت قرار دهید. این نظرات را می‌توانید در صفحه محصولات، صفحات فرود، صفحه قیمت کالا، یا حتی صفحه اصلی قرار دهید.

به همین شکل، استفاده از نمادهای اعتماد می‌تواند راهی عالی برای افزایش فروش آنلاین باشد، چون باعث می‌شوند تصویر مطلوب تری از برند شما در ذهن مخاطب ایجاد شود و می‌توانند به طرز بالقوه ای از حس تردید و دودلی مخاطب بکاهند. اگر در زمینه کسب و کار شما گواهی حرفه ای وجود دارد (حتی موارد عادی مثل گواهینامه عضویت در اتاق بازرگانی منطقه شما) حتما آن ها را اخذ کنید و در قسمتی از وبسایت خود قرار دهید که به خوبی دیده شوند. اگر شما لیستی چشمگیر از مشتریان رضایتمند دارید، مطمئن شوید که مخاطبین سایتتان از این نظرات آگاه هستند.

4. احساس نیاز و ضرورت ایجاد کنید

مهم است که در مورد خودتان و کاری که انجام می دهید، با مخاطب صادقانه و شفاف صحبت کنید اما هیچ منعی علیه ایجاد حس نیاز به منظور ترغیب مخاطب برای خرید از شما وجود ندارد.

بسیاری از مصرف کنندگان، واکنشی مثبت نسبت به محرک هایی دارند که در آن ها حس نیاز را به وجود می آورند، حالا این محرک می تواند یک پیشنهاد ویژه برای مدتی محدود و یا کالایی که تعداد محدودی از آن تولید شده، باشد. اگر چه برای این منظور راه های زیادی وجود دارد، اما برخی از استراتژی ها در این میان می توانند موثرتر واقع شوند. به عنوان مثال، به منظور ترغیب مشتری، اگر شما توانایی تولید یک کالا در تعداد محدود را ندارید، می توانید از یک تخفیف مالی مانند ارسال رایگان یا تخفیف در وجه کالا، برای مشتریانی که هم اکنون از شما خرید کنند، استفاده کنید.

تخفیف و پیشنهادات ویژه به مشتریان

در گوگل ادز شما می توانید با استفاده از ad customizers برای فروش های فصلی یا با مدت محدود خود، شمارش معکوس قرار دهید:

شمارش معکوس در ادوردز

5. یک تضمین بازگشت وجه قابل اعتماد ارائه دهید

اغلب اوقات، یکی از موثر ترین دلایل بازدارنده از خرید، حس ریسک گریزی افراد است – میل به فرار از ضرر احتمالی. اکثر مواقع این خطر احتمالی، جنبه مالی دارد. چرا یک نفر باید کالای شما را بخرد؟ اگر کالای شما ایرادی داشته باشد یا مشتری از آن خوشش نیاید چه؟ حتی خرید های کوچک هم می توانند باعث ایجاد حس پشیمانی در مشتری شوند، بنابراین از همان ابتدا با ارائه ضمانت بازگشت وجه، با این حس مخالفت مقابله کنید.

هر چه بیشتر این حس خطر را از کاربر دور کنید، احتمال اینکه از شما خرید کند بیشتر می شود، بنابراین هر مسئله ای که می تواند باعث منصرف شدن کاربر از خرید شود را بر طرف کنید.

برای مثال ما در جی ادز تضمین می‌کنیم که هر زمان کاربران نخواهند تبلیغات خود را ادامه دهند و یا در صورتی که مشکلی برای اکانت گوگل ادز آنها ایجاد شود، باقیمانده اعتبار اکانت آنها را پس از ریفاند برمی‌گردانیم.

6. گزینه های محدودی ارائه کنید

برای بسیاری از کسب و کار ها، این مفهوم مسئله ای غیر قابل تصور است. مطمئناً ارائه محصولات بیشتر راهی عالی برای افزایش فروش است! اما خب نه لزوما. در حقیقت در بسیاری از موارد، تنوع زیاد موارد انتخابی می تواند باعث ایجاد دودلی در کاربر شود که می تواند باعث کاهش میزان فروش شود.

اگر تنوع محصولات شما بالا است، ساختار سایت و صفحات محصولات را به گونه ای ایجاد کنید که گزینه های کمی در مقابل کاربر قرار گیرد. این کار از احتمال کلافگی بازدیدکننده به خاطر تنوع بیش از حد محصولات خواهد کاست. برای این منظور شما می توانید محصولات خود را در دسته بندی هایی محدود قرار دهید (مزیت دیگر این کار این است که کاربر می تواند راحت تر کالای مورد نظرش را بیابد) و یا هم تمرکز خود را بر تعداد برند های محدودی بگذارید. در هر صورت، هر چه گزینه های بیشتری برای کاربر ارائه کنید، احتمال اینکه کاربر از سایت شما خارج شود و به سایتی دیگر برود بیشتر می شود.

7. مخاطبان همانند را در فیسبوک هدف قرار دهید

یکی از بهترین راه ها برای افزایش فروش آنلاین این است که از اطلاعات مشتریان فعلی خود برای یافتن افرادی مانند آن ها استفاده کنید. در تبلیغات فیسبوک می‌توانید با هدف قرار دادن مخاطبان همانند به این هدف برسید.

8. تبلیغات در جیمیل را امتحان کنید

بعد از مدت ها آزمایش و بررسی، بالاخره تبلیغات در جیمیل در اختیار همگان قرار گرفت. این نوع از تبلیغات راهی عالی برای رسیدن به مشتریان بالقوه و افزایش فروش است.

تبلیغات در جیمیل

اگر در حال حاضر، شما به مشتریان خود، از طریق موتورهای جستجو و تبلیغات در شبکه های اجتماعی دسترسی دارید، چرا یک گام فراتر نروید و از طریق صندوق ورودی ایمیل شان نیز به آن ها دسترسی پیدا نکنید؟ یکی از موثر ترین راه های استفاده از Gmail Ads، هدف قرار دادن کلیدواژه های رقبا است. افرادی که در حال حاضر از محصولات رقبای شما استفاده می کنند، ایمیل هایی از رقبای شما دریافت می کنند که حاوی کلیدواژه های برند آن ها است. با هدف قرار دادن همان کلیدواژه ها و عبارات، می توانید برای آن مشتریان ایمیل تبلیغاتی ارسال کنید و امیدوار باشید که آن ها نظرشان را عوض می کنند.

از آنجا که حجم کامل این مقاله در این مطلب نمی گنجد برای مطالعه ادامه مطلب روی افزایش فروش آنلاین کلیک کنید

  • ۹۸/۰۷/۰۹
  • diako moradi

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی